برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

شیشه سکوریت سندبلاست برای بیمارستان

شیشه سکوریت با استفاده از تکنیکی ساخته می شود که طی آن در معرض دمای شدید قرار گرفته و با مواد شیمیایی ساخته می شود تا به اندازه کافی سخت شود. سختی و مقاومت در برابر شرایط گرمای شدید و سای ویژگی عالی است که برای دکوراسیون داخلی محبوب کرده است. با این شیشه ها امنیت بیشتری نسبت به زمانی که از شیشه معمولی استفاده می شود ، وجود دارد. همچنین دوام درب ها و پارتیشن ها بافزایش یافته است و مدیریت می تواند با اطمینان از ایمن بودن بیماران ، از تجهیزات و محصولات خود مطمئن باشد. این نوع شیشه برای استفاده در درب ها و پارتیشن های آزمایشگاه و داروخانه در بیمارستان مناسب است.

چرا از شیشه سکوریت طرح دار یا سندبلاست در بیمارستان استفاده می شود؟

بیمارستان های مدرن به شیشه سکوریت طرح دار احتیاج دارند که باعث می شود نه تنها برای بیماران بلکه برای پرسنلی که در این مرکز کار می کنند خوشایند و زیبا به نظر برسد. هنگام ارائه دکوراسیون داخلی در بیمارستان ، اطمینان از کیفیت بالای محصول و تأیید مقامات مربوطه ضروری است. زیرا کیفیت محصول نصب شده ممکن است دوام و چشم انداز امکانات بیمارستان را تعیین کند. برای اطمینان از بی عیب بودن نصب و کیفیت محصول، باید با شرکت های تولید کننده شیشه سکوریت که تجربه و تخصص کافی دارند، قرارداد بسته شود.

مزایای شیشه سکوریت طرح دار در بیمارستان

استفاده از شیشه سکوریت طرح دار به دلیل مزایایی که برای سرمایه گذاران دارد ، استفاده از آن به یک قاعده تبدیل شده است.
• استفاده از این شیشه برای طراحی فضای داخلی بیمارستان ها منجر به افزایش حس اعتماد بیماران و مراجعین در هر زمان مراجعه به بیمارستان کمک می کند.
• فضای داخلی شیک به بیماران اطمینان می دهد که از خدمات خوبی بیمارستان برخوردار خواهند شد. این امر باعث می شود خدمات بیشتری از این مرکز بخواهند و این مرکز را به افراد دیگری که هر روز با آنها دیدار می کنند نیز توصیه کنند.
• در صورتي كه بيماران بخواهند از درب های اتوماتیک شیشه سکوریت در داخل بیمارستان عبور كنند ، به راحتي باز می شوند و نیازی به استفاده بیش از حد از انرژی برای باز کردن آنها ندارند.

نمونه درب-شیشه-سکوریت بیمارستان

نمونه درب-شیشه-سکوریت بیمارستان

شیشه سکوریت مات در کدام قسمت های بیمارستان کاربرد دارد؟

بیشتر بخش های بیمارستانها مملو از بیماران و پرستاران یا پزشكانی است كه به آنها مراجعه می كنند. برخی از بیماران ممکن است وقتی تحت معالجه قرار می گیرند از مشاهده سایر افراد به آنها احساس ناراحتی داشته باشند به همین دلیل برای ایجاد حس امنیت از شیشه سکوریت سندبلاست در بخش های بیمارستان استفاده می شود.
اگر بیمارستان دارای بخشهایی است که با استفاده از شیشه سکوریت پارتیشن بندی شده است ، بهتر است از شیشه مات برای پارتیشن ها و درب ها استفاده شود. شیشه مات از جمله انواع شیشه ای است که به منظور حفظ حریم خصوصی یا ایجاد امنیت در یک مرکز ، بیشترین کاربرد را دارد. هنگامی که از شیشه مات برای هر اتاق بیمارستان استفاده شود، خیالتان راحت باشد که هر بیمار در اتاق خود راحت است و به سایر افراد اجازه نمی دهد به راحتی وارد شود. به این ترتیب ، بیماران در حالی که منتظر درمان خود در بخش ها هستند، از حریم خصوصی برخوردار خواهند شد. همچنین، پارتیشن های موجود در بخش های مدیریت و اتاق پزشکان باید از نوع شیشه مات باشد تا حریم خصوصی و امنیت آنها حفظ شود و هیچ پزشکی نمی خواهد هنگام کار در اتاق خود ،کسی حواس او را پرت کند.

کاربرد شیشه سکوریت طرح دار یا سندبلاست در بیمارستان

شیشه سکوریت طرح دار یا سندبلاست نوعی از شیشه ای است که در شرایطی که حفظ حریم خصوصی لازم است استفاده می شود. در محیط بیمارستان ، بیمارانی با شرایط مختلف جسمی وجود دارند. حفظ حریم خصوصی هر بیمار مهم است.به همین دلیل ، استفاده از شیشه های طرح دار برای پارتیشن بندی ایده خوبی خواهد بود. این شیشیه طرح های متنوعی دارد که جذاب و شیک به نظر می رسد. از این رو ، بسیاری از افراد بخشهایی که از شیشه های طرح دار استفاده می شود، استقبال بیشتری دارند. شیشه طرح دار دقیقاً مانند شیشه مات برای سایر افراد از خارج از فضای داخلی قابل رویت نیست.

آیا شیشه های طرح دار فضای داخلی بیمارستان را تاریک می کند؟

شیشه های سکوریت سندبلاست به گونه ای طراحی و تولید شده اند که نور از آنها عبور می کند در نتیجه باعث می شود اتاق ها برای بیماران روشن باشند. همچنین ، پنجره های بیرونی ساختمان بیمارستان را می توان از شیشه های طرح دار تهیه کرد تا نمای بیرونی را جذاب و منحصر به فرد نشان دهد.

 

شرکت کامادر مرکز فروش شیشه سکوریت در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی، شیشه سکوریت و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستندد. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

 

شیشه های سکوریت رنگی در بیمارستان

برخی شیشه های سکوریت در رنگ های مختلفی تولید و ارائه می شوند. این نوع شیشه ها بیشتر برای اتاق هایی استفاده می شود که برای کارمندان محدودیت ندارند. اتاق جراحی یکی از بخشهایی است که به بیشترین حریم خصوصی نیاز دارد. بنابراین ، داشتن درب ، پنجره و پارتیشن های ساخته شده با شیشه های رنگی در طولانی مدت ایده آل است. اما عیب این نوع شیشه ها اینست که اجازه نمی دهد نور طبیعی زیادی به اتاق وارد شود. بنابراین ، ممکن است لازم باشد که از نورهای مصنوعی برای مدت طولانی استفاده شود تا دچار کمبود انرژی نشوید. اگر به دنبال شیشه های رنگی هستید ، می توانید آن را برای درب های کشویی و پارتیشن ها در نظر بگیرید. اما ، برای پنجره ها باید از انواع دیگری از شیشه استفاده شود که عبور نور داشته باشد.

آیا از شیشه سکوریت لمینت در بیمارستان استفاده می شود؟

شیشه های لمینت از دو صفحه شیشه ای ساخته شده است که پلاستیک پلی وینیل بین آنها قرار می گیرد. این نوع شیشه ها هنگامی استفاده می شود که امنیت بیشتری در سازه لازم باشد. در بیمارستان ، برای محافظت از بیماران در برابر مواردی که ممکن است به آنها آسیب برساند ، استفاده می شو. شکستن شیشه های لمینت به سختی انجام می شود و در صورت بروز حوادث ، بیماران از امنیت بیشتری نسبت به نوع استاندارد شیشه دیگری برخوردار هستند. هنگامی که به دنبال امنیت بیماران ، تجهیزات آزمایشگاهی یا سایر محصولات خود در بیمارستان هستید ، این شیشه ها توصیه می شود. این محصول نه تنها دارای ایمنی بیشتری است بلکه تا طولانی مدت عمر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه