برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

مراحل نصب شیشه حمام در سعادت آباد توسط کارشناس کامادر

  1. اندازه گیری ابعاد محل مورد نظر و کارشناسی

اندازه گیری ابعاد محل قبل از سفارش شیشه حمام ضروری است. برخی جاها فضای کافی ندارند و برای نصب شیشه مناسب نیستند. اندازه گیری دقیق بسیار مهم است . زیرا شیشه سکوریت را نمی توان بعد از سفارش با برش کوچک کرد و در مرحله قبل از سکوریت شدن برش می خورد.برای کسب اطلاعات درباره اندازه گیری دقیق این شیشه روی ادامه مطلب کلیک کنید.

2. سفارش شیشه سکوریت به کارخانه

بعد از اندازه گیری ابعاد مورد شیشه سلیقه مشتری خواه ساده یا سندبلاست با رنگ مورد نظر ( سفید ، دودی ، برنزی، سبز ، آبی و شامپاینی) به کارخانه برای ساخت سفارش داده می شود. مدت زمانن تحویل این شیشه یک تا 2 روز کاری است. در صورتی که ابعاد بزرگ باشد یا تعداد بیشتری سفارش داده شود زمان بیشتری نیاز می باشد.

3. ارسال به محل

بعد از آماده شدن شیشه از کارخانه به محل مورد نظر ارسال می شود. نصب این شیشه حتما باید توسط کارشناس انجام شود در غیر اینصورت شرکت ضمانتی در صورت شکستن شیشه برعهده نخواهد داشت.

4.نصب شیشه حمام

برای نصب شیشه ثابت زوار یا پاسار دیوار  به زوار پایین نصب می شود.مقابل تصویر ذیل:

نصب-زوار-شیشه-حمام-بر-دیوار

نصب-زوار-شیشه-حمام-بر-دیوار

از آنجائیکه  ظاهر شیک و تمیز برای مشتری مهم است باید لبه های فریم با دستگاه فارسی بُر مانند تصویر ذیل تراش می خورد:

فارسی-کردن-شیشه-حمام

فارسی-کردن-شیشه-حمام

این کار برای ایست که شیشه به درستی فیکس شود. شیشه را داخل فریم می اندازد. زواری که از پشت به دیوار رو از پایین به زمین پیچ شده است. برای طراحی شیک تر در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید شیشه را قاب کنید. همچنین پاسارهای شیشه حمام ثابت، رنگ بندی مختلف دارد.

در نهایت شیشه در فریم قرار می گیرد و نمونه ننهایی به شکل ذیل تحویل مشتری داده شد:

شیشه حمام در سعادت آباد

شیشه حمام در سعادت آباد

 

 

شرکت کامادرنمایندگی شیشه سکوریت در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستندد. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه