برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه لمینت یکی از انواع شیشه میباشد که به علت مقاوم بودن بسیار کاربردی میباشد . این شیشه تا دمای 700 درجه سانتی گراد مقاومت دارد و همچنین در برابر طوفان های شدید ، ضربات سنگین مقاومت دارد این شیشه ها در نحوه ی تولد با شیشه های خام و یا معمولی و شیشه های سکوریت متفاوت است . در ادامه ی مطالب قصد داریم تا  موضوعات زیر را مورد بررسی قرار دهیم :

 

شیشه لمینت چیست ؟

کاربرد شیشه لمینت

مقاومت شیشه لمینت چقدر است؟

تفاوت شیشه لمینت با شیشه سکوریت در چیست؟

آیا شیشه لمینت می شکند؟

روش تشخیص شیشه لمینت چگونه است؟

قیمت شیشه لمینت چقدر است؟

آموزش نحوه نصب شیشه لمینت

شیشه پرکاربردترین سازه در دنیا

می دانستید شیشه پرکاربردترین و محبوب ترین سازه در دنیاست؟ بله شیشه قرن هاست که مورد استفاده انسان ها قرار گرفته است و در فضاهای مختلفی از جمله در ساختمان سازی  و معماری داخلی و در بسیاری  از لوارم ها مانند شیشه جلوی خودروها،  میزها، اینه ها ، تابلو ها و … کاربرد دارد. شیشه ها سازه های بسیار محبوبی میباشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه مدل های مختلفی از شیشه تولید و عرضه میشود .شیشه لمینت هم یکی از انواع این شیشه میباشد. مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد میباشد که در ادامه ی مطالب به آن اشاره خواهیم کرد.

اما شیشه لمینت چیست ؟ چه کاربردی دارد و چرا به این شیشه ها لیمنت گفته میشود ؟ این ها سوال هایی میباشد که شاید در ذهن شماهم ایجاد شده باشد برای دانستن جواب این سوال ها در ادامه ی مطالب همراه ما باشید تا جواب این سوال ها را به شما عزیزان ارائه بدهیم .

شیشه لمینت چیست ؟

شیشه لمینت که به آن شیشه نشکن و یا شیشه های ضد گلوله هم می کویند نوعی از شیشه میباشد که تولید و عرضه میشود و از محبوبیت بسیار بالایی برخورد دار است . این شیشه از نظر مقاومت بسیار عالی میباشند و در برابر تخریب ایمنی بسیار بالایی دارد و همینطور در برابر ضربات سنگین دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد.

مقاومت در برابر تخریب به این معنی میباشد که زمانی دیواره های شیشه بریزد شیشه ای فرو نمیریزد و همین امر باعث میشود که خطرات ناشی از شکستن شیشه و اسیب جسمانی کاهش یابد. با استفاده از این شیشه ضریب اطمینان خطر به صفر میرسد و ضریب ایمنی در این شیشه ها صد میباشد.

شیشه-لمینت-چیست

روش تولید و ساخت شیشه ی لمینت

ساخت شیشه ی لمینت شامل سه مرحله است. شستشو، طلق گذاری و کوره ی لمینت. در مرحله ی نخست شیشه‌هایی که برای ساخت شیشه لمینت مورد استفاده قرار می گیرد شسته و خشک می‌شود، تا از هرگونه غبار لکه و آلودگی پاک شود. در مرحله ی دوم طلق گذاری صورت می‌گیرد و طلق ها در میان شیشه ها قرار می گیرند و در گام آخر شیشه‌ها به کوره ی لمینت منتقل داده می‌شود تا در آنجا حرارت دیده و پرس شود.

کاربرد شیشه لمینت چیست ؟

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره شد مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد است .این شیشه کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف و ساختمانی دارد . کاربرد های این شیشه به شرح زیر میباشد .

1- در فرودگاه ها از این شیشه استفاده میشود .

2- بانک ها و موسسات مالی نیز از این نوع شیشه استفاده میکنند.

3- طلا فروشی ها و صرافی ها یکی دیگر از مکان هایی میباشد که از این نوع شیشه استفاده میکنند.

4- استخر ها و مراکز تفریحی هم از این شیشه استفاده میکنند.

5- بیمارستان ها مکانی دیگر است که از این شیشه ها در قسمت های خود استفاده میکند.

6- این شیشه در پارتیشن شیشه ای هم مورد استفاده قرار میگیرد.

7- از این شیشه ها در نمای ساختمان و شیشه های جان پناه هم استفاده میشود.

8- شیشه های ضدگولوله

لمینت در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

شیشه  لمینت مقاومت بسیار بالایی دارند، به همین دلیل در مکان‌هایی مانند: برج های بلند و ساختمان ها از آن استفاده می شود. همچنین در مکان هایی چون صرافی‌ها، فرودگاه‌ها، فروشگاه ها، ماشین ها، جواهر فروشی ها و …

شیشه-لمینت

شیشه-لمینت

آیا میتوان از شیشه لمینت در منازل نیز استفاده کرد؟

نکته ی قابل توجه این است که این نوع از شیشه، از ورود اشعه uv تا حدود بسیاری جلوگیری می‌کند. اشعه ی uv و نور خورشید در گذر زمان، باعث رنگ و رو رفتگی لوازم منزل از جمله: فرش ها، تابلو فرش ها، مبل ها و … می‌شود. شیشه لمینت به عنوان یک عایق در برابر اشعه uv است. همچنین این شیشه ها، عایق صدا نیز می باشند. پس گزینه ی خوبی برای استفاده در منازل و آپارتمان ها است.

مزیت های استفاده از شیشه لمینت

۱_مقاومت

۲_ عایق صدا بودن

۳_ ضد اشعه

۴_مقابل در برابر گلوله و ضربات سهمگین

۵_ تنوع رنگی بالا

۶_انعطاف پذیر بودن

۷_عایق حرارت

مقاومت شیشه لمینت

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم این شیشه ها دارای مقاومت بسیار زیادی میباشند. این شیشه ها در برابر ضربات سنگین از خود مقاومت نشان میدهند و دچار شکستگی نمیشوند و همینطور در برابر تخریب نیز مقاوم میباشند و در صورت فرو ریختن دیوار ها این شیشه فرو نمیریزد و مقاوم است .

تفاوت شیشه لمینت و شیشه سکوریت در چیست ؟

همانطور که گفتیم شیشه ها انواع مختلفی با یک دیگر دارند که در ادامه سعی داریم تا تفاوت های این شیشه ها را به شما عزیزان بگوییم . در این مقاله تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه خام و شیشه لمینت را به شما عزیزان توضیحاتی را ارائه خواهیم داد که در ادامه ی مطالب همراه ما باشید.

همانطور که میدانید شیشه ها از لحاظ نحوه ی تولید به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند و کاربرد های مختلفی دارند و در مکان ها و فضا های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. برای انتخاب این شیشه ها مکانی که قرار است از آن استفاده شود به انتخاب شیشه کمک میکند.

شیشه های معمولی و یا خام چیست ؟

شیشه همانطور که میدانید از گذشته تا کنون مورد استفاده انسان ها قرار دارد و کاربرد این شیشه ها در منازل مسکونی و دفاتر و اداره جات ها و … میباشد . در این مکان های نامبرده از شیشه استفاده میشود اما شیشه های خام و یا معمولی به قدر کافی مقاومت بالایی ندارند . اما شیشه لمینت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار میباشد که با استفاده از شیشه لمینت ایمنی و امنیت را میتوان بالا برد .

شیشه های خام و یا شیشه های معمولی در برابر کوچک ترین ضربات نیز شکسته میشود و خرد میشود . این شیشه ها در صورت شکسته شدن به قطعات بزرگ تیز و برنده تبدیل میشوند که میتواند اسیب جسمانی وارد کند. از همین رو به خاطر مقاومت کم باید در استفاده از آن ها بسیار دقت کرد . چرا که در صورت شکسته شدن میتواند خطرات اسیب پذیری را به همراه داشته باشد.

اما زمانی که از شیشه لمینت استفاده میکنیم این شیشه ها به علت مقاومت بالایی که دارند شکسته نمیشود . و اگر هم زمانی شکسته شود از هم نمیپاچد و خورد نمیشود و در جای خود باقی می ماند تا توسط تکنسین ها از فریم های خود در بیاید و تعویض شود .

مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد تر از شیشه های معمولی و خام میباشد . این شیشه ها از ضریب اطمینان خاطر بیشتری برخور دار است . و این خواص به علت داشتن لایه پلیمری میباشد. و این لایه پلمیری در میان آن ها قرار دارد . و بسته به اینکه شیشه مد نظر کارفرما یا همان مشتری چند میلی متر است و در چه مکانی و با چه کاربردی قرار است از این شیشه استقاده شود .

این شیشه ها از دو و یا چند لایه شیشه سکوریت و یا شیشه خام و یا چند لایه پلیمری تحت عنوان پی وی بی به فشار و حرارت های یک پارچه میرسد . و با همین فرایند این شیشه دارای مقاومت میشود.

آیا شیشه لمینت می شکند؟

در مورد شیشه لمینت باید شما عزیزان بدانید که این شیشه با آن که مقاوم میباشد اما به طور قاطع نمیشود گفت که هیچ یک از شیشه ها نمیشکند . باید این را بدانید که شکستن خواص بارز شیشه ها میباشد و هر شیشه ای شکسته خواهد شد اما میتوان مقاومت شیشه را در برابر شکستن بالا برد .

باید این را بدانیم که خاصیت هر شیشه ای و یا هر نوع متریالی که قرار است از ترکیب شن و کربنات و سدیم و اهک در فرایند های انبساط و انقباض به عمل بی اید . و نور به داخل فضا به قدر کافی باشد و دید بصری داشته باشد . باعث میشود تا این شیشه ها مقاوم باشد و دچار شکستگی نشود .

و این عملکرد باعث میشود تا این شیشه ها همانند دیوار های سنگی و بتنی قوی و مقاوم باشند . البته این به این علت نیست که شیشه یک متریال نامناسب برای ساخت و ساز میباشد . بلکه با پیشرفت علم اثبات شده است که میتوان بنا های شیشه ای بدون دیوار های اجری و و سیمانی اجرا گردد.

پس همانطور که گفتیم این شیشه ها بسیار کاربردی و مقاوم است و در برابر ضربات سنگین دچار شکستگی نمیشود. به شیشه های لمینت اصطلاحا شیشه های ضد گلوگله هم نیز گفته میشود. پس با این حساب دانستیم که مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد است .

 

شرکت کامادر شرکت شیشه سکوریت در تهران در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیر انواع شیشه سکوریت از جمله شیشه نما، شیشه بالکنی، شیشه حمام، پارتیشن شیشه ای، آلاچیق شیشه ای و… با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

شیشه لمینت چگونه شکسته میشود ؟

همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شکستن یکی از خواص بارز شیشه ها میباشد و هر شیشه ای ممکن است  دچار شکستگی شود . پس هر نوع شیشه ای اگر بیشتر از حد تحمل آن به ضربه وارد شود میکشند . همانطور که در مطالب بالا گفتیم شیشه های خام زمانی که بشکند به قطعات بزرگ و برنده تبدیل میشوند.

و شیشه سکوریت هم زمانی که شسکته شود به قطعات ریز بیخطری تبدیل میشوند. اما شیشه لمینت زمانی که دچار شکستگی شود خورد نمیشود و پایین نمیریزد و در محل خود باقی می ماند .  و این شیشه در جای خود باقی می ماند تا تکنسین های شیشه به محل اجرای پروژه برسند و آن را از فریم خود جدا سازی کنند .

روش تشخیص شیشه لمینت چگونه است؟

باید این نکته را بدانید که شیشه لمینت چیست ؟ شیشه لمینت از چند لایه شیشه های سکوریت و چتد لایه پلاستیکی پی وی بی متصل میگردد و بهم پیوند میخورند. و باید این را هم بدانید که شیشه های لمینت در ضخامت های مختلفی تولید و عرضه میشوند . و دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید این شیشه با اتوکلاو در دمای هزار و چهارصد درجه سانتی گراد و با فشار تا چهار ده بار پردازش میگردد.

باید این نکته را بدانید که پلی وینیل بوتیرال (PVB) متداول ترین لایه ای است  که در شیشه لمینت بسیار زیاد به کار میرود . اما ممکن است از لایه های شیشه شفاف در بین این شیشه ها برای افزایش ویژگی های بسیار خاصی مانند ، عایق های خورشیدی ، عایق های حرارتی ، محافظت در برابر آتش و …. استفاده شود . اما حالا تحولات اخیر شامل لایه های ، یونوپلاستیک با تکنولوژی بالا امروزه باعث زیاد تر شدن امنیت این شیشه ها شده است .

شرکت کامادور یکی از ارئه دهنده های شیشه لمینت میباشد که شما عزیزان میتوانید با ما در تماس باشید . باید این نکته را یاد آوریم شویم که به گفته تولید کنندگان شیشه های چند لایه که دارای یون های  پلاستیک هستند و یون های پلاستیک در آن ها استفاده شده است .

بسیار سبک تر و همچنین بسیار مقاوم تر از شیشه های سکوریت معمولی میباشد . این شیشه ها میتواند در برابر طوفان های شدید و ضربه ها ، همینطور انفجار های بسیار قدرتمند مقاوم باشد و مقاوم عمل کند . این شیشه ها دارای طرفداران بسیار زایدی است و مردم از این شیشه ها بسیار زیاد استفاده میکنند . همانطور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم شیشه ها از دیر باز تا کنون مورد استفاده انسان قرار گرفته است و انسان ها از گذشته تا کنون از این شیشه ها استفاده میکنند .

این شیشه ها با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه دچار تحولات عظیمی شد و انواع مختلف شیشه تولید و به بازار عرضه شد . شیشه لمینت یکی از همین انواع شیشه میباشد که بسیار محبوب و پر طرفدار است و در این حال بسیار مقاوم و قوی میباشد . ایم نکته را هم باید خدمت شما عزیزان بگوییم که شیشه های مقاوم با لایه های پلی کربنات در شیشه های ضد گولوله مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایای شیشه لمینت چیست ؟

1- مقاومت بسیار قوی در برابر ضربات احتمالی

2- این سیستم دارای عایق حرارتی و رطوبتی میشباشد.

3- این سیستم داری عایق صوتی میباشد.

4- در برابر تخریب حالت ایستایی دارد و ایمن است

5- با استفاده از این شیشه میشود امنیت را تامین کرد.

6- این سیستم دارای شفافیت بالا و همیطنور مقاوم در برابر اشعه های مضر خورشیدی میباشد.

7- با تابش نور خورشید در رنگ آن تغییری ایجاد نمی شود.

8- مقاومت شیشه لمینت بسیار زیاد است.

9- قیمت شیشه لمینت بسیار مناسب است .

قیمت شیشه لمینت چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت باید با شماره های درج شده در سات تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت کامادور قیمت دقیق را بعد از گرفتن ابعاد و اندازه  ها به شما اعلام کنند . پس شما میتوانید با شماره های درج شده در سایت کامادور تماس حاصل فرمایید تا شمار را در انتخاب این شیشه راهنمایی کنند تا بتوانید یک خرید خوب و دلجسبی را داشته باشید. به این دلیل که قیمت شیشه لمینت به عوامل مختلفی بستگی دارد به صورت دقیق نمیشود قیمت داد برای همین شما باید با شرکت کامادور در تماس باشید تا کارشناسان شرکت ما شما را در این امر راهنمایی کنند.

آموزش نحوه نصب شیشه های لمینت

حتمآ قبل از نصب شیشه های لمینت، باید مکان مورد نظر برای نصب شیشه به خوبی اندازه گیری شده و مشخص شده باشد؛ زیرا این شیشه ها پیش ساخته هستند و بعد از نصب امکان تغییر در آن وجود ندارد. پس باید این اندازه گیری دقیق و توسط متخصصین انجام گیرد.

نصب-شیشه-لمینت

نصب-شیشه-لمینت

هزینه نصب شیشه های لمینت

نصب شیشه های لمینت ، کار افراد عادی نمی باشد، زیرا نصب آن به ابزار آلات و وسایل خاصی نیاز دارد.  از طرفی با توجه به نوع این شیشه ، هزینه ی نصب آن نیز متفاوت می باشد. معمولاً شیشه هایی با ضخامت بیشتر، هزینه ی نصب شان نیز بالاتر خواهد بود.

قیمت شیشه های لمینت بر چه اصولی تعیین می شود؟

1_ تعداد شیشه ها

2_ ضخامت شیشه های لمینت

3_ سکوریت یا خامی

4_ یراق آلات

5_ اتصالات

 

شرکت کامادرنمایندگی شیشه سکوریت و لمینت در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستندد. برای مشاووره و کارشناسی رایگان باشماره های 02144335292-44305316 تماس بگیرید . برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.
 

 

سخن پایانی

در این صورت قدرت و امنیت شیشه بالاتر می‌رود و با اطمینان بیشتر می توان از آن استفاده کرد.

 

سوالات متداول

شیشه لمینت برای چه مواردی استفاده میشود ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه های لمینت در خیلی از جاها کاربرد دارد .مانند :  شیشه جلو اتومبیل ها استفاده می شود به این علت که  محافظت در برابر تصادف را ایجاد می کند. همچنین می توان از آن به عنوان شیشه ساختاری استفاده کرد و در ساخت نرده های شیشه ای، بالکن شیشه ای، نورگیر، سقف شیشه ای ، فضاهای آفتابی، دیوارهای پرده، نمای شیشه ای ، استخر ها و … استفاده کرد.

منظور از شیشه لمینت چیست؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

صفحه متشکل از دو یا چند ورقه شیشه با ورقه های پلاستیکی که بین آنها چسبانده شده است تا در برابر شکستن مقاومت کنند.

آیا شیشه لمینت گران است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

به دلیل پیچیدگی فرآیند تولید و مواد درگیر، شیشه لمینت گرانتر از شیشه سکوریت شده است. فرآیند تولید شامل استفاده از مواد رزین و شیشه های شیشه ای است

چگونه می توان تشخیص داد که شیشه لمینیت شده است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

برای تشخیص اینکه آیا ملک شما دارای شیشه لمینت یا سخت شده است، باید به دنبال کد چاپی کیت مارک در گوشه های شیشه باشید:
BS EN 14449 – شیشه چند لایه.
BS EN 12150 – شیشه مقاوم.

مزیت شیشه لمینت چیست؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه‌های چند لایه لایه‌ای بسیار قوی و در عین حال شفاف را به وجود می اورند.
 که جایگزین بسیار خوبی برای شیشه‌های سنتی در مصارف  مختلف می‌شود:
 برای استفاده در ساختمان‌هایی که در معرض طوفان یا سایر بلایای طبیعی
 قرار دارند مقاومت بسیار بالایی از خود نشان میدهند.
 به عنوان پنجره برای شرکت ها یا خانه هایی که در معرض خطر بالاتری 
از نفوذ هستند. بسیار مناسب میباشد .

شکستن شیشه لمینت سخت است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

این به این دلیل است که نه تنها شیشه لمینت بسیار قوی تر از شیشه آنیل شده معمولی است و به راحتی نمی شکند، بلکه در موارد نادری که شکسته می شود، به تکه های تیز تبدیل نمی شود، بلکه قطعات شیشه به هم می چسبند و الگویی شبیه به تار عنکبوت را تشکیل می دهند. ، در نتیجه احتمال آسیب های جدی را کاهش می دهد.

آیا شیشه لمینت ضد گلوله است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه های لمینت به علت مقاومتی که دارند به عنوان شیشه ضد گلوله هم شناخته شده است و بسیار کاربردی میباشد .

شیشه لمینت کجا مورد نیاز است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه های لمینت معمولاً در مناطق زیر از ساختمان های مدرن استفاده می شود: پنجره ها و درها شیشه ای. چراغ های سقفی و سقف شیشه ای. کف های شیشه ای.

آیا شیشه لمینت قابل برش است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

بسیاری از مردم فکر می کنند که شما نمی توانید شیشه های لمینت را برش دهید،  برخلاف برش شیشه های سکوریت شده ، شیشه لمینت را می توان به هر اندازه ای که می خواهید برش داد. البته

این کار توسط شرکت کامادور انجام میشود.

آیا شیشه لمینت شفاف است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه لمینت شفافیت خوبی دارد و مقاومت آن در برابر ضربه چندین برابر شیشه ورق معمولی است.

تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه لمینت چیست؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

تفاوت زیادی بین این دو نوع شیشه وجود دارد. در پایان، تفاوت اصلی همه در نحوه شکستن شیشه خلاصه می شود. شیشه سکوریت شده به قطعات کوچک‌تر می‌شکند و شیشه‌های لمینت ترک می‌خورند اما به دلیل لایه پلاستیکی که بین دو تکه شیشه پخته می‌شود، کنار هم می‌مانند.

ضخامت شیشه لمینت چقدر است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه لمینت از دو ورقه شیشه ای به ضخامت 1.8 تا 2.3 میلی متر با یک لایه بسیار نازک (معمولاً 0.76 میلی متر ضخامت) از پلی وینیل بوتیرات (PVB) در بین آنها ساخته شده است. لایه PVB شیشه جلو را ضد شکستگی می کند که برای ایمنی راننده و سرنشینان جلو ضروری است.

آیا شیشه لمینت ضد خش است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

ضد خش. شیشه ایمنی لمینت با چسباندن دو تکه شیشه آنیل شده به هم توسط یک لایه وینیل تولید می شود. لایه وینیل شیشه را در صورت شکستن یا قلاب زدن شیشه به هم نگه می دارد. نرم تر و در معرض خراش های سطحی.

آیا پنجره های لمینت صدا را کاهش می دهند؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه لمینت از دو شیشه تشکیل شده است که یک لایه بین آنها قرار دارد. وقتی این عوامل با هم جمع می شوند، ارتعاشات ایجاد شده توسط صدا را کاهش می دهند و اکثر صداهایی را که مستقیماً از شیشه معمولی می آیند، خفه می کنند. شیشه لمینت عایق صوتی بهتری نسبت به شیشه های یکپارچه (آنیل شده یا تمپر شده) است.

آیا می توان از شیشه های لمینت در درب استفاده کرد؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

موارد استفاده از شیشه های لمینت:
 مناسب برای مکان هایی که افزایش امنیت در آنها بسیار مهم است مانند
 سردر مغازه ها، درهای خارجی و داخلی، شیشه های طبقه همکف، ساختمان های خانگی و مسکونی

چه نوع شیشه ای در شیشه اتومبیل استفاده می شود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

شیشه خودرو یا سکوریت شده یا لمینت شده است.
 شیشه هایی که معمولا برای درب های جلو و عقب
 استفاده می شود و شیشه های عقب از شیشه سکوریت شده 
و شیشه جلو از شیشه های چند لایه ساخته شده است.

آیا شیشه لمینت می تواند مات شود ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

مات کردن شیشه لمینت را می توان به سادگی با شفاف کردن لایه میانی آن به دست آورد.
 از آنجایی که شیشه لمینت از دو صفحه شیشه ای تشکیل شده است که توسط یک لایه میانی 
یا پلی وینیل بوتیل (PVB) به هم متصل می شوند، یک لایه میانی شفاف این کار را انجام می دهد.

تفاوت بین شیشه لمینت و سخت شده چیست ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 3 میانگین: 5]

اگرچه شیشه لمینت مشابه است، اما چند تفاوت اساسی با شیشه های سخت شده دارد.
 هنگام ایجاد شیشه لمینت، دو تکه معمولی شیشه فلوت با یک لایه وینیل به یکدیگر ذوب می شوند. 
این همان چیزی است که شیشه لمینت را بسیار مقاوم می کند.
Community Verified icon

مطالب مرتبط

زمان تعویض کابین دوش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]زمان تعویض کابین دوش زمان تعویض کابین دوش چه زمانی است؟ نشانه هایی که نیاز به تعویض درب دوش دارید، کدامند؟ تشخیص اینکه آیا نیاز به تعویض درب دوش دارید یا خیر، بسیار چالش برانگیز است. نه تنها این، بلکه اگر ندانید که چگونه درب…

مزایای استفاده از درب های شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]مزایای استفاده از درب های شیشه ای مزایای استفاده از درب های شیشه ای چیست؟ به طور حتم افراد همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود خانه خود هستند. خواه ارتقای لوازم منزل شما باشد یا بازسازی کل خانه. تعویض درب و پنجره ها موردی…

درب پارکینگ شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]درب پارکینگ شیشه ای درب پارکینگ شیشه ای بیشتر یا تماما از شیشه ساخته شده است. درهای پارکینگ شیشه ای در معماری مدرن محبوب هستند. آنها اغلب در املاک تجاری مورد استفاده قرار می گیرند تا ظاهر فضای بازتر و دلپذیرتری را ایجاد کنند. آنها…

اتاق کنفرانس شیشه ای

مزایای اتاق کنفرانس شیشه ای چیست؟بهترین استفاده از فضای اداری می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر فضای محدودی دارید و می خواهید آن…

راهنمای خرید شیشه مناسب

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]راهنمای خرید شیشه مناسب بهترین راهنمای خرید شیشه مناسب کدام است؟ آیا شما هم به دنبال راهنمای خرید شیشه مناسب هستید؟  شیشه به طور گسترده ای برای اهداف تزئینی قابل توجهی استفاده می شود و اکنون به بهترین انتخاب برای مصالح ساختمانی تبدیل شده است.…

انواع شیشه های مورد استفاده در ساختمان ها

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]انواع شیشه های مورد استفاده در ساختمان ها انواع شیشه های مورد استفاده در ساختمان ها چیست؟ شیشه ماده سختی است که ممکن است شفاف، نیمه شفاف و شکننده باشد. شیشه توسط یک فرآیند همجوشی تولید می شود. در این فرآیند ماسه با آهک، سودا…

بهترین رنگ برای شیشه پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]بهترین رنگ برای شیشه پنجره بهترین رنگ برای شیشه پنجره کدام است؟  مزایای زیادی با رنگ پنجره ای که در ساختمان های مسکونی استفاده می شود ارائه می شود، از جمله سطح بالایی از حریم خصوصی و جلوگیری از دید سایر افراد به محیط داخل…

تفاوت اصلی بین کرکره های موتوری و دستی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]تفاوت اصلی بین کرکره های موتوری و دستی تفاوت اصلی بین کرکره های موتوری و دستی چیست؟ خیلی از افراد قبل از سفارش و خرید کرکره به دنبال پاسخ این سوال هستند، ما در ادامه به بررسی تفاوت اصلی بین کرکره های موتوری و دستی…

نحوه ترمیم شیشه های ترک خورده

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 1 میانگین: 5]نحوه ترمیم شیشه های ترک خورده خیلی از افراد به دنبال نحوه ترمیم شیشه های ترک خورده هستند، شیشه ترک خورده برای همه ما کابوس است. و ترک خوردن یا آسیب دیدن شیشه پنجره زیاد دیده می شود. یک طوفان یا تگرگ می تواند به…

قیمت کابین دوش شیشه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 0 میانگین: 0]قیمت کابین دوش شیشه ای قیمت کابین دوش شیشه ای چقدر است؟اگر قصد بازسازی خانه یا فقط حمام خود را دارید، یکی از اولین چیزهایی که اغلب مطرح می شود این است که کل این فرآیند چقدر هزینه دارد.  خیلی از افراد در رابطه با…

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه